Sjećate se njega?

VIDEO Jedan od najskupljih igrača u povijesti Dinama zabio novi pogodak

Prije šest godina ostvario je jedan od najvećih transfera iz Dinama u Leicester City.

Filip Benković upisao se među strijelce na utakmici turske SuperLig između Trabzonspora i Samsunspora (2:1).

U 21. minuti susreta nakon jednog slobodnog udarca, nečuvani hrvatski branič sjajno se snašao u protivničkom kaznenom prostoru i glavom pospremio loptu u mrežu za vodstvo svog Trabzonspora.

To je njegov drugi pogodak za tursku momčad kojoj se pridružio ove sezone na zahtjev hrvatskog stručnjaka Nenada Bjelice, a stigao je na posudbu do kraja sezone.

Hrvatska vaterpolska reprezentacija Hrvatska saznala protivnika za polufinale Eura: Čeka nas svjetski i olimpijski doprvak divider

Zbog loših rezultata Bjelica je dobio otkaz u turskom klubu, no Benković se polako uspijeva izboriti za sve veću minutažu u prvom sastavu.

Dodajmo kako je Benković jedan od najskupljih igrača Dinama u povijesti, 2018. godine na transferu mladog braniča u Leicester City zaradili su čak 14,5 milijuna eura odštete, što ga svrstava na visoko šesto mjesto.

Sve do ovog ljeta bio je među Top 5 najskupljih igrača Dinama, no njegovo je mjesto zauzeo Josip Šutalo koji je preselio u Ajax za odštetu od 20,5 milijuna eura.

Pogodak Filipa Benkovića možete vidjeti OVDJE.