Mourinhov Inter nastavio je pobjedničku seriju u 18. kolu talijanske nogometne lige. Protiv Chieva u Veroni Nerazurri su slavili s minimalnih 1-0 zahvaljujući golu Balotellija...

Iako u europskim natjecanjima ne briljira, Inter već godinama vlada talijanskom ligom, pa tako i ove sezone. Mourinhovi izabranici novom su pobjedom u 18. kolu svoju prednost povećali na ogromnih 11 bodova ispred konkurencije, s doduše dvije utakmice više od Milana. Nema sumnje, 'Nerazzuri' su prvi kandidati na titulu.

Na gostovanju u Veroni odluka o pobjedniku pala je u 12. minuti, kada je jednu kontru Mario Balotelli iz dva pokušaja uspio pretvoriti u pogodak.

Novo pojačanje Intera, Makedonac Goran Pandev igrao je od prve minute i mislio je da je zabio svoj prvijenac u toj  spomenutoj 12. minuti, no sudac je priznao gol već ranije jer je lopta prešla crtu nakon Balotellijevog drugog udarca.

Domaće Chievo nije se bilo u stanju vratiti u utakmicu. Susret nije obilovao prilikama, a Interovi nogometaši znalački su održali prednost do posljednjeg sučevog zvižduka.

U sastavu Intera bio je i Francuz Patrick Vieira, kojem prema pisanju talijanskih medija bi to trebala biti posljednja utakmica u dresu Nerazzura. Karijeru će najvjerojatnije nastaviti u Manchester Cityju.