Bolje od boljeg

VIDEO Dan iz snova za Matanovića: Dobio prvi poziv u reprezentaciju pa sve okrunio pogotkom u kupu

Nakon prvog poziva u reprezentaciju Igor Matanović svoj je dan završio prvim pogotkom za Eintracht Frankfurt.

Igor Matanović (Foto: Profimedia)

Igor Matanović, koji se našao na popisu za hrvatsku reprezentaciju uoči Lige nacija, brzo je opravdao svoje mjesto zabivši prvi gol za Eintracht Frankfurt.

Njemački klub slavio je na gostovanju kod Braunschweiga u prvom kolu njemačkog kupa, završivši utakmicu rezultatom 4:1 u svoju korist.

Matanović je ušao u igru u 68. minuti, a dvadeset minuta kasnije zatresao je mrežu suparnika postigavši četvrti gol za svoju ekipu. Iskoristio je precizan centaršut Omara Marmousha i glavom pogodio za potvrdu uvjerljive pobjede.

Matanovićev gol možete pogledati OVDJE

Poentiranje Matanovića protiv njemačkog drugoligaša više nije iznenađenje s obzirom na to da mu je upravo u Bundesligi 2 prošle sezone vrijednost narasla za 300 posto.

Razočarani igrači Hajduka Brodolom Hrvata koji se ne bi smio ponoviti: "Šteta zbog Hajduka, a eliminacija Rijeke me ne čudi" divider

Mario Pašalić Atalanta razbila Lecce: Mario Pašalić krenuo od prve minute i asistirao divider

Mate Pavić Mate Pavić osvojio Masters turnir u Cincinnatiju! divider

Prati nas na Instagramu!
Smjena na Maksimiru! ⚽️

Tko će biti novi trener Dinama?✅️
Kakva bi to igra sudbine bila da Željko Sopić naslijedi Sergeja Jakirovića u Dinamu 👀

📸Ronald Goršić/CROPIX
Možda je to bila tema razgovora između Jakira i Kompanyja nakon utakmice? Nikad nećemo saznati... ⚽