neslavno završio

VIDEO Htio je udariti Modrića, a onda se prosuo po podu i napravio kolut unazad

Carlos Alena je htio zaustaviti Modrićevu kontru pa je završio na podu.

Carlos Alena i Luka Modrić (Foto: Guliver image)

Nogometaši Real Madrida preuzeli su vrh LaLige pobjedom u gradskom derbiju kod Getafea s 1:0, a za pobjednički gol je asistirao Luka Modrić.

Modrić je već u 3. minuti iz kornera namjestio gol Ederu Militau, a pokazalo se da je to bio jedini pogodak na utakmici. Luka je odigrao cijeli susret.

Hrvatski kapetan je ponovno oduševio Španjolce koji su ga nahvalili nakon dvoboja.

Luka Modrić Španjolci: Da, savršen korner postoji, pokazao nam ga je Luka Modrić divider

Modrić je na terenu bio nezaustavljiva prepreka za igrače Getafea, a to posebno dokazuje situacija u 12. minuti susreta.

Real Madrid je krenuo u jednu kontru preko Modrića, veznjak Getafea, Carlos Alena, htio je udariti Modrića po nogama kako bi spriječio mogući gol, no nije ga uspio zahvatiti, izgubio je ravnotežu prosuo se po podu, uz to je napravio i kolut unazad.

Alena je dijete Barcelone, a danas ima 24 godine, no ni tako mlad nije uspio zaustaviti 13 godina starijeg Luku Modrića.

Video pogledajte OVDJE od 0:18