Prošli u četvrfinale

VIDEO Hrvatska kolonija u Rangersu nastavlja tresti mreže: Čolak strijelac, Barišić asistent

Rangersi su slavili 3:2 protiv Partick Thistlea u osmini finala škotskog Kupa.

Mirko Čolak (Foto: Afp)

Nogometaši Rangersa bili su bolji 3:2 od Patrick Thistlea u osmini finala škotskog Kupa. Škotski drugoligaš dobrano je namučio trenutno drugoplasiranu momčad škotske Premier lige.

Rijeka - Gorica VIDEO Rijeka upisala treću pobjedu u nizu: Gorica ima sve manje izgleda za ostanak u ligi divider

Gosti su poveli u 35. minuti preko Holta i s prednošću otišli na predah. Preokret je započeo povremeni hrvatski reprezentativac, Mirko Čolak, koji glavom posprema loptu u mrežu.

Pogodak Čolaka možete pogledati OVDJE.

Bernard Tekpetey Dinamo ponudio 5 milijuna eura za napadača? Zabio je Modrima u Ligi prvaka divider

Tillman u 71. minuti podiže prednost domaćina na 2:1, ali gosti se vraćaju u susret samo dvije minute kasnije pogotkom Tiffoneya. U samoj završnici susreta, u 86. minuti Sands donosi pobjedu Rangersima vrijednu prolaza u četvrfinale Kupa, a asistent je bio naš Borna Barišić koji je ubacio iz kornera.