Hrvatski U-21 reprezentativac Ivan Perišić pogotkom je u trećoj minuti nadoknade donio pobjedu Club Bruggeu protiv Toulousea 1-0 u 6. kolu skupine J Europa lige...

Belgijskom je sastavu za prolaz u nokaut fazu bio dovoljan i neodlučeni rezultat, pa je Club Brugge cijelu utakmicu prvenstveno nastojao ne primiti gol, iako se ne može reći da ga nisu pokušavali i zabiti. Toulouse je dalje mogao samo s pobjedom, pa se francuski prvoligaš u završnici dvoboja potpuno otvorio, što je domaćim nogometašima otvorilo više mogućnosti za kontranapade.

Domaćini su do pogotka, koji je razriješio sve dojbe, stigli u trećoj minuti nadoknade kada se Ronald Vargas sjajno probio po desnoj strani i nesebično uposlio Perišića, a ovaj je prizemnim udarcem svladao nemoćnog gostujućeg vratara Vaklverdea.

Bio je to Perišićev četvrti pogodak ove sezone u Europa ligi. Prethodna tri zabio je Partizanu.

Partizan se od Europa lige oprostio pobjedom u Beogradu protiv ukrajinskog Šahtara 1-0. Nakon što su Beograđani prethodnih pet utakmica u J skupini izgubili, svladali su na kraju najjačeg suparnika i prvoplasiranu momčad u skupini Šahtar ranim pogotkom Diarre u 6. minuti.
Darijo Srna nije konkurirao za sastav Šahtara.