kakvo slavlje

VIDEO Evo zašto Boysi obožavaju Ristovskog: Srčani Makedonac skočio na ogradu i nastalo je ludilo

Stefan Ristovski skočio je na ogradu poljudskog juga gdje su se nalazili najvjerniji navijači Dinama.

Stefan Ristovski (Foto: Bozo Vukicevic/Cropix)

Nogometaši Dinama slavili su u velikom derbiju 28. kola SuperSport HNL-a protiv Hajduka 0:1 na krcatom Poljudu.

Jedini strijelac na susretu bio je Bruno Petković u 38. minuti susreta kada je preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora prevario Lovru Kalinića.

Jedan od heroja pobjede Modrih bio je i Makedonac Stefan Ristovski koji je nosio Dinamovu obranu u teškim trenucima drugog poluvremena. Nedavno je Ristovski najavio da će se titula opet slaviti na Maksimiru, što su s pozdravima dočekali navijači Dinama.

Bad Blue Boysi na Poljudu VIDEO Boysi su imali poruku za Karoglana: Pogledajte što su mu skandirali divider

Nakon susreta igrači zagrebačkog kluba došli su do gostujuće tribine gdje su ih čekali najvjerniji navijači koji su potegnuli preko 400 kilometara da podrže svoje ljubimce.

Svi su igrači oduševljeno proslavljali veliku pobjedu, ali Ristovski se izdvojio, skočio na ogradu i još jače poveo navijanje Boysa koje čeka dug put kući.