Nogometaši Dinama pobjedom su otvorili zimski dio priprema, na gostovanju u Mostaru u prvom susretu su svladali domaći Zrinjski s minimalnih 1:0.

S obzirom da je ulaznica bila besplatna na stadionu u Mostaru okupilo se impozantnih 12 tisuća gledatelja. Dinamov trener Jurčić nije se mnogo veselio ovoj utakmici jer mu je kaže došla u preranom razdoblju priprema. Zbog toga je poštedio Bišćana, Kovača, Tomečaka i mladog Mihaljevića.

Utakmica nije bila nešto kvalitetna. Strijelac jedinog pogotka bio je Mandžukić u 18. minuti nakon asistencije Moralesa. No, Zrinjski je u prvom poluvremenu opasno prijetio. U 22. minuti Stojanović je prošao Etta i izbio pred Butinu ali je Dinamov vratar pravodobnom reakcijom spasio mrežu. Tri minute poslije Selimović je pogodio vratnicu!

U nastavku su domaći pokušavali nešto promijeniti ali nije bilo izrazitijih prigoda. U navijačkoj atmosferi nažalost nije izostalo ni pogrdnih pjesama domaćih navijača. Naime, pjevalo se 'Je... te Bosno, je... te ja, Hrvatska moja domovina!'