Nakon tri uzastopna poraza Juventus se vratio pobjedničkim navikama doma protiv Atalante. Golovima Del Piera i Mela slavila je 'stara dama' 2:1.

U Juventusu kriza. Klub je ispao iz pozicija koje vode u Ligu prvaka, te se oprostio od Europe. Navijači su nezadovoljni. Uoči dvoboja s Atalantnom cijeli dan se po gradu okupljaju te demonstrativno traže odlazak kompletnog stručnog stožera momčadi iako je prvi na udaru Jean-Claude Blanc, predsjednik kluba. Najavila je najjača navijačka frakcija da više neće odlaziti na gostovanja svoje momčadi dok aktualni ljudi sjede na sadašnjim dužnostima, kao ni podržavati je na torinskom Olimpicu.

Jedan dio navijača se okupio ispred hotela u kojem su odsjeli igrači prije ogleda protiv Atalante, a kada su krenuli izlaziti dočekala ih je kanonada jaja i sličnih artikala.

Zasuli su navijači njima igrače Juventusa, a talijanski mediji dodaju da je jednim pogođen obrambeni igrač Jonathan Zebina, koji je od ranije uz Felipea Mela omiljena 'meta' Juventusovih poklonika.

Ipak, u utakmici 31. kola Serie A Juve se upisao vrijednu pobjedu. Protiv Atalante na Olimpicu 'stara dama' povela je fantastičnim pogotkom Del Piera iz slobodnjaka u 30. minuti. Do poluvremena je izravnao bivši Juventusov igrač Nicola Amoruso, no do pobjede je Zaccheronijeva momčad ipak stigla krasnim golom Mela glavom u 82. minuti.

Juve se tako približio četvrtom mjestu, koje vodi u Ligu prvaka dogodine.