Nogometna reprezentacija Brazila pobijedila je domaću Tanzaniju s 5-1 u prijateljskoj utakmici odigranoj na Nacionalnom stadionu u Dar es Salaamu…

Prva dva pogotka za Brazilce postigao je Robinho, prvi u 10. minuti udarcem izvan kaznenog prostora, a drugi u 33. minuti glavom. Dvostruki strijelac za ''seleçao'' bio je i vezni igrač Ramires, koji je ušao s klupe, a pogađao je u 53. minuti, te u sudačkoj nadoknadi. Između dva njegova pogotka, u strijelce se upisao i Realov as Kaka u 76. minuti. Za domaćine je pogodak postigao Aziz u 86. minuti.

Brazil je počeo utakmicu u najjačoj postavi, ne računajući Interovog vratara Julija Cesara, koji zbog ozljede leđa nije niti napustio trening-kamp Brazila u Johannesburgu.