Bravo!

VIDEO Borna Sosa upisao novu asistenciju u dresu Ajaxa

Hrvatski nogometaš Borna Sosa zaigrao je za Ajax od prve minute protiv Utrechta.

Borna Sosa (Foto: Guliver Image/GOL.hr)

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Sosa upisao je asistenciju za vodeći pogodak Ajaxa protiv Utrechta (2:0) u sklopu 24. kola nizozemske Eredivisie.

U 39. minuti susreta Sosa je proigrao Briana Brobbeyja kojem nije bilo zatresti gostujuću mrežu za vodstvo pred domaćim navijačima. U 77. minuti Ajax je povećao prednost na 2:0 pogotkom Kennetha Taylora.

Ivan Leko Leko upisao drugu pobjedu u Standardu: U deset minuta zabili tri gola i riješili utakmicu divider

Osam minuta kasnije Rensch je zaradio crveni karton, tako da su Kopljanici utakmicu završili s igračem manje na terenu.

Ovo je bila četvra Sosina asistencija za Kopljanike u nizozemskom prvenstvu ove sezone.

Asistenciju Borne Sose možete vidjeti OVDJE.