velika proslava

VIDEO Bjelica uzeo kolica iz trgovine i "zapalio" svlačionicu nakon Dinama

Nenad Bjelica je u jednom trenutku uzeo kolica kakva viđamo u trgovinama i počeo ludo slaviti svoju veliku pobjedu protiv Modrih.

Nogometaši Osijeka nisu mogli poželjeti ljepšu proslavu 75. rođendana kluba. U derbiju 25. kola Prve HNL Osijek je na stadionu Gradski vrt pobijedio Dinamo sa 1:0 preuzevši vrh ljestvice.

Pogodak odluke postigao je Antonio Mance u 78. minuti i to samo tri minute nakon što je ušao u igru.

gol expired VIDEO Bjelica nakon rušenja Dinama: "Nisu nam mogli parirati, a njega sam nazvao na videopoziv" divider

Igrači Osijeka nakon utakmice slavili su s navijačima koji su probili ograde i uletjeli u teren. Igrači su ostali bez dresova, a slavlje s terena se preselilo u svlačionicu.

U svlačionicu je ušla i Osijekova maskota koja je povela navijanje, a onda je krenula ludnica.

gol expired VIDEO Moćni Osijek srušio Dinamo i popeo se na prvo mjesto HNL-a na 75. rođendan divider