Prekršaj za crveni

VIDEO Bivši igrač Hajduka zaradio isključenje, na terenu nastao opći metež

Fran Tudor posljednje tri godine nosi dres poljskog prvoligaša Rakowa.

Fran Tudor u dresu Hajduka (Foto: Tom Dubravec/Cropix)

Bivši igrač Hajduka Fran Tudor zaradio je izravno isključenje u susretu poljske Ektraklase. U sklopu 18. kola njegov Rakow je gostovao kod Warte, a utakmica je završila podjelom bodova (1:1).

Poveli su u 26. minuti dvoboja preko Grzesika, a četiri minute kasnije uslijedio je novi šok za goste. Nakon jednog duela na sredini terena Tudor je udario domaćeg igrača laktom u glavu.

Zaiskrilo je među obje momčadi, a nakon što se primirila situacija sudac je otišao pogledati spornu situaciju. Domaći igrač je pokušao izgurati Tudora, bilo je tu naguravanja i potezanja, a hrvatski nogometaš je prelako izgubio strpljenje i udario ga laktom.

Joško Gvardiol i Dani Olmo u pozadini Leipzig ostao bez bivšeg dinamovca, neće ga biti duže vrijeme divider

Nažalost, već nakon pola sata bivši nogometaš Hajduka morao napustiti teren.

Tudorov prekršaj za isključenje možete vidjeti OVDJE.

Tudor je, nakon odlaska s Poljuda, neko vrijeme bio bez kluba, a onda je potpisao za poljskog prvoligaša s kojim je trenutno na vrhu prvenstvene ljestvice.