Zaigrao od prve minute

VIDEO Biuk jednim potezom izmamio uzdahe tribina: "Njega ne treba dva puta predstavljati"

Stipe Biuk odigrao je 65 minuta u novoj pobjedi Los Angelesa u MLS ligi.

Stipe Biuk sa suigračima (Foto: Profimedia)

Stipe Biuk zaigrao je od prve minute u pobjedi svog LAFC-a protiv Dallasa (2:1) u susretu 4. kola američke MLS lige.

Igrao je sve do 65. minute susreta, zaradio je visoku ocjenu 7.2, a nakon sat vremena igre imao je sjajnu priliku s ruba gostujućeg šesnaesterca. Snažno je opalio desnom nogom po vratima, išlo je u sam lijevi kut, ali uspio je odbiti vratar Dallasa.

Zlatko Dalić Dalić jutro nakon Walesa: Jedan se igrač vratio u Zagreb, otkrio što je s Livajom divider

Hrvatski nogometaš je snažnim udarcem izmamio uzdahe domaćih navijača, a televizijski komentatori su kazali da Biuka "ne treba dva puta predstavljati".

Ovo je bio četvrti nastup hrvatskog nogometaš u dresu novog kluba, koji je stigao do treće pobjede u tri kola. Trenutno su peta momčad prvenstvene tablice s deset bodova.

Za sada ima jedan pogodak u dresu Los Angelesa.

Najbolje trenutke s utakmice možete vidjeti OVDJE.