VIDEO Majstorija Barce: Pedro zabio skoro sa centra!

Lionel Messi je odigrao svih devedeset minuta za Barcelonu, a nije zabio pogodak! Možda je to i veća vijest od one da je Barcelona ponovno pobijedila...

U utakmici 32. kola nogometaši Barcelone su lakoćom pobijedili Deportivo 3-0 i tako pobjegli Realu na šest bodova razlike. Dakako, Real Madrid ima utakmicu manje, koju će odigrati u četvrtak kod Almerije.

Već u 16. minuti su navijači na Camp Nou mogli slaviti nakon što je Xavi podvalio loptu Bojanu Krkiću, a ovaj je lako poentirao sa šest-sedam metara.

Nakon toga je terenom zavladala uspavanka, a mala 1-0 prednost je trajala sve do 69. minute. Tada, unutar samo četiri minute, još se dva puta tresla mreža Aranzubije na gostujućim vratima. Pedro je u 69. iskoristio veliku pogrešku suparničkog vratara koji je istrčao i slabo ispucao loptu, a Pedro je sa 40-ak metara pogodio prazna vrata. U 72. je Yaya Toure zaokružio novi uspjeh katalonske momčadi.

U završnici utakmice još su lijepe šanse za povećanje prednosti propustili Thierry Henry, koji je ušao u igru u zadnjih petnaest minuta, te Pedro.