Bivši napadač Dinama i hrvatske reprezentacije, a aktualni član Panioniosa Boško Balaban nastavlja sa sjajnim igrama u grčkom nogometnom prvenstvu...

U utakmici 18. prvenstvenog kola u kojoj je njegov Panionios ugostio Levadiakos Boško Balaban je zabio pogodak za smanjenje vodstva gostujućeg sastava 2-1 u 87. minuti. Utakmica je na kraju završila 2-2, a nošeni Balabanovim golom, osmim prvenstvenim, domaći su stigli do boda pogotkom Čeha Martina Latke u posljednjoj minuti.

Panionios na ljestvici nakon 18 odigranih utakmica drži sedmo mjesto na ljestvici s četiri boda i utakmicom manje od četvrtoplasiranog Arisa koji zauzima posljednju poziciju koja vodi u europska natjecanja.

Na ljestvici najboljih strijelaca lige Balaban drži visoko treće mjesto iza Djibrilla Cissea (Panathinkos, 15 golova) i i još jednog Hrvata Danijela Cesareca (Asteras, 9 golova).