Argentinska nogometna reprezentacija sastavljena od igrača iz domaće lige u Mar de Plati je pobijedila Jamajku u prijateljskoj utakmici 2-1...

Jamajčani su golom Ryana Johnsona u 46. minuti poveli i vodili sve do 83. minute, kada je napokon izjednačio 36-godišnji centarfor Boca Juniorsa Martin Palermo. Isti je igrač u sudačkoj nadoknadi vremena asistirao za Ignacija Canutta, napadača Argentinos Juiorsa koji je u igru ušao u 89. minuti, a ovaj je zabio pobjednički gol.

Bila je to još jedna od očajnih predstava argentinske reprezentacije pod vodstvom nekad najboljeg nogometaša svijeta. Jamajčani su propustili doći do najveće pobjede u svojoj povijesti.

Utakmica se igrala pred 20.000 navijača. 'Gaučima' nisu nastupili svi najbolji igrači u Argentini jer su na rasporedu utakmice prvog kola Cope Libertadores.