Vatreni blistaju

Vida asistent u visokom slavlju AEK-a, Livaković još jednom sačuvao mrežu čistom

Domagoj Vida asistirao za za 2:0 u pobjedi svog AEK-a protiv Lamije, dok je Dominik Livaković ostavio mrežu čistom protiv Adana Demirspora.

Domagoj Vida (Foto: Ronald Gorsic/Cropix)

Branič hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida bio je asistent za drugi pogodak AEK-a koji je u 11. kolu grčkog prvenstva na svom terenu svladao Lamiju 3:0 (2:0).

Vida, koji je odigrao čitav susret, dodao je u 36. minuti Arauju koji je povisio na 2:0. Prvi gol je postigao Garcia u 10. minuti, a konačni je rezultat postavio Mantalos iz kaznenog udarca u trećoj minuti nadoknade.

Željko Sopić Sopić: "Nisam zadovoljan bodom protiv Dinama. Rekao sam igračima da se idemo potući" divider

AEK je sada drugi sa 24 boda, bod više uz utakmicu manje ima vodeći Panathinaikos.

Vratar hrvatske nogometne reprezentacije Dominik Livaković branio je čitav susret za Fenerbahče u 0:0 remiju na gostovanju kod Adana Demirspora u susretu 12. kola turskog prvenstva.

S tim bodom Fenerbahce se vratio na vrh ljestvice sa 31 bodom, koliko ima i drugi Galatasaray, dok je Adana Demirspor treći sa 22 boda.