Dominacija Engleza

Liverpool probio bunker Villarreala: Redsi potopili Žutu podmornicu na Anfieldu

Liverpool je pobijedio Villarreal 2:0 u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka...

U prvoj utakmici polufinala Lige prvaka nogometaši Liverpoola su na svom Anfieldu pobijedili španjolski Villarreal sa 2-0.

Do vodstva je Liverpool stigao u 53. minuti kad je Estupinan u pokušaju blokiranja Hendersnovog ubačaja odbio loptu koja je promijenila smjer i prevarila gostujućeg vratara Rullija.

Do vodstva 2-0 domaća momčad je stigla u 55. minuti, kad je Mohamed Salah odlično uposlio Sadija Manea koji je pravovremeno utrčao iza gostujuće obrane i gurnuo loptu pokraj Rullija uz lijevu vratnicu.

Uzvratna utakmica je na rasporedu 3. svibnja u Villarrealu na stadionu "La Ceramica".

Dan poslije će u Madridu Real na Santiago Bernabeuu hvatati zaostatak od 3-4 protiv Manchester Cityja.