Bit će jako gusto

Dinamovi potencijalni suparnici remizirali na početku kvalifikacija Lige prvaka: Odluka pada u uzvratu

Astana i Dinamo Tbilisi remizirali su u prvoj utakmici prvog pretkola Lige prvaka.

Stadion Astane (Foto: Afp)

U prvoj utakmici prvog pretkola Lige prvaka u Kazahstanu su Astana i Dinamo Tbilisi odigrali 1:1.

Domaćini su krenuli odlično i početnu dominaciju su naplatili u 11. minuti kada je strijelac bio Abat Aymbetov.

S minimalnom prednošću Kazahstanaca otišlo se na odmor, ali u drugom poluvremenu, u 57. minuti utakmice, gosti su došli do izjednačenja. Pogodak je postigao Gabriel Sigua, mladić koji je 2005. godište.

Rezultat se do kraja nije mijenjao, a idući tjedan će se u Tbisiliju igrati uzvrat.

Onaj tko prođe dalje, u drugom pretkolu Lige prvaka bit će gost zagrebačkog Dinama. Prva utakmica zakazana je za utorak 25. srpnja na Maksimiru.