Borba za Europu

Napoli ne odustaje: Napunili mrežu Udinesea i udaljili Juventus od Lige prvaka

Napoli je upisao visoku pobjedu protiv Udinesea u borbi za Ligu prvaka.

U prvom susretu 36. kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je pobijedio Udinese sa 5:1 skočivši barem privremeno na drugo mjesto ljestvice.

Golove za Napoli zabili su Piotr Zielinski u 28., Fabian Ruiz u 31., Hirving Lozano u 56., Giovanni Di Lorenzo u 66. i Lorenzo Insigne u prvoj minuti sudačke nadoknade. Utješni pogodak za goste zabio je Stefano Okaka u 41. minuti susreta.

gol expired Nevjerojatan kiks Barcelone: Dva puta su ispustili vodstvo i šansu da zasjednu na vrh ljestvice divider

Napoli je ovom pobjedom preskočio Milan i Atalantu i sa 73 boda preuzeo drugu poziciju iza novog prvaka Intera koji ima 85 bodova.

Atalanta i Milan imaju po 72 boda i utakmicu manje. Milan će u srijedu gostovati kod Torina, dok Atalanta dočekuje Benevento.

Peti je Juventus sa 69 bodova, a torinsku "Staru damu" u srijedu očekuje gostovanje kod Sassuola.