rebiću poništen gol

Bayern utrpao "šesticu" na krilima sjajnog Jamesa, mladi talent ispisao povijest

Bayern se vratio na prvo mjesto Bundeslige, ima isti broj bodova ali bolju gol razliku od Borussije Dortmund.

Nogometaši Bayerna, koji vodi Niko Kovač, u nedjelju su na Allianz Areni napunili mrežu Mainza, pobijedivši sa 6:0.

Trostruki strijelac bio je James Rodriguez (33, 51, 55), kojem je to drugi hat-trick u klupskoj karijeri i prvi nakon 2011. kada je još nosio dres Porta.

Pogotke su još zabili Robert Lewandowski (3), Kingsley Coman (39) i Alphonso Davies (70), 18-godišnji Kanađanin koji je postao prvi Bayernov strijelac rođen nakon 2000. godine.

Ranije je Eintracht iz Frankfurta na domaćem terenu svladao Nürnberg sa 1:0 pogotkom Martina Hintereggera u 31. minuti.

Hrvatski napadač u dresu Eintrachta Ante Rebić ušao je u igru u 76. minuti, a u 82. se mogao upisati u strijelce, ali je bio trunku neprecizan. U 88. minuti Rebić je zatresao mrežu, ali je nakon pregleda VAR-a pogodak poništen zbog zaleđa.