münchen ekspres

Bayern se lakoćom obračunao s Kölnom: Strpali im tri komada u prvih 12 minuta

Bayern je ponovno na vrhu s bodom više od Leipziga.

Bayern se vratio na prvo mjesto Bundeslige nakon što je u nedjelju u 22. kolu u gostima svladao Köln s 4:1.

Već nakon 12 minuta bilo je 3:0 za Bavarce zahvaljujući golovima Roberta Lewandowskog (3), Kingsleyja Comana (5) i Sergea Gnabryja (12). Gnabry je svojim drugim pogotkom u 66. minuti povisio na 4:0, a utješni gol za domaćine zabio je Mark Uth (70).

Nenad Bjelica Pogledajte kako je ljutiti Bjelica izjurio s press konferencije: Odbio odgovarati na novinarska pitanja divider

Bayern ima bod više od Leipziga, koji je dan ranije dobio Werder s 3:0. Donedavni igrač Dinama Dani Olmo za Leipzig je igrao do 69. minute i bio asistent za drugi pogodak.

U posljednjoj utakmici kola Mainz je na domaćem terenu protiv Schalkea odigrao 0:0.