dok obrana spava

Urnebesna gužva, vratar se herojski borio protiv petorice: Nevjerojatan promašaj, pa najčudniji gol dana

Vratara su suigrači ostavili na cjedilu protiv horde protivničkih igrača.

Vjerojatno najsmješniji gol dana dolazi iz indijske Superlige. Sastali su se Northeast United i Hyderabad FC, a drug gol Norheasta bio je za anale.

Situacija se odigrala u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Vratar Laxmikant Kattimani obranio je pokušaj protivnika i odbio ga u gredu, a ta reakcija pokrenula je lanac nevjerojatnih događaja.

gol expired Kaos u Madridu: Modrić i društvo čekali satima polazak, upitna utakmica Hrvatske i Španjolske? divider

Prvo je jedan igrač nevjerojatno promašio odbijanac u stilu Ilije Sivonjića, pa je netko pokušao petom, pa su na kraju čak petorica protivnika okružila vratara. Bilo je to previše za Kattimanija, koji je na kraju ipak pokleknuo. Gol za 2:2 zabio je Belgijac Benjamin Lambot.

Naravno, veliko pitanje u cijeloj situaciji jest gdje je bila obrana dok se vratar sam borio s petoricom. Kattimanijevi suigrači iskupili su se u drugom poluvremenu u kojem su došli do pobjede 4:2.

Pogledajte kako je izgledao gol koji je obilježio utakmicu...