Zabio i Messi

Uragansko poluvrijeme Barce na Koemanovoj premijeri: Za 45 minuta "samljeli" Villarreal

Odluka o pobjedniku pala je u prvom poluvremenu, kad je Barcelona postigla sva četiri pogotka.

Nogometaši Barcelone pobijedili su Villarreal sa 4:0 (4:0) u svom prvom nastupu u novoj sezoni španjolskog prvenstva i na premijeri novog trenera Ronalda Koemana.

Odluka o pobjedniku pala je u prvom poluvremenu, kad je Barcelona postigla sva četiri pogotka. Prva dva gola postigao je 17-godišnji Ansu Fati, u 15. minuti na povratnu loptu Jordija Albe, a u 19. minuti na dodavanje Philippea Coutinha.

Fati je zaslužan i za treći Barcelonin pogodak, jer je zbog prekršaja na njemu dosuđen kazneni udarac koji je u 35. minuti realizirao Lionel Messi.

Konačnih 4:0 postavio je gostujući branič Torres, koji je ubačaj Messija prema Busquetsu preusmjerio u svoju mrežu.

UFC: Adesanya i Blachowicz nokautima do pojasa