Hrvat osvojio bod

Monaco zaustavio Tudorov pobjednički niz na klupi Marseillea

Marseille je osvojio bod u 20. kolu francuske Ligue 1.

Igor Tudor (Foto: Afp)

Nogometaši Marseillea i Monaca podijelili su bodove (1:1) u susretu 20. kola francuske Ligue 1.

Momčad hrvatskog trenera Igora Tudora presjekao je autogol Veretouta u 17. minuti. S minimalnim vodstvom Monaca se otišlo na poluvrijeme, ali Marseille je sjajno otvorio drugi dio susreta.

Već u 47. minuti Alexis Sanchez je poravnao na 1:1, a to je bio njegov 10. pogodak u svim natjecanjima za francusku momčad ove sezone.

Iako je Tudorova momčad 22 puta zapucala na gostujuća vrata, od toga šest puta u okvir, nisu uspjeli zabiti pogodak za pobjedu i nova tri boda.

Ademola Lookman Inter i Atalanta skočili odmah iza Napolija: Preokret Nerazzurra, Kraljica provincije lagano divider

S ovim remijem zaustavio se pobjednički niz Tudora. Do utakmice s Monacom nanizao je osam pobjeda u nizu u svim natjecanjima, a posljednji poraz zabilježio je u studenom prošle godine protiv Tottenhama u Ligi prvaka. Posljednji prvenstveni poraz zabilježio je u listopadu prošle godine kod Ajjacia.

S ovom pobjedom Tudor je na pet bodova prednosti od Monaca, a na dva boda zaostatka od drugoplasiranog Lensa.