kriza Eintrachta

Kaos u Berlinu: Masovna tučnjava navijača, Kovač izgubio treću zaredom

Eintracht iz Frankfurta, kojeg vodi hrvatski trener Niko Kovač, doživio je treći uzastopni poraz.

Kovačev Eintracht u subotu je u gostima kod Herthe izgubio s 0-2, a strijelci su bili Vedad Ibišević (52) i Vladimir Darida (83).

Hrvatski napadač u dresu Eintrachta Ante Rebić imao je dvije dobre prigode, u 29. i 46. minuti, ali ih nije uspio realizirati. Također, ovo je druga utakmica u nizu koju je Eintracht završio sa deset igrača, jer je Haris Seferović isključen u 78. minuti.

Međutim, mrlju na sve bacili su navijači obiju momčadi koji su se sukobili na ulicama Berlina uoči utakmice. U sukobu je navodno sudjelovalo oko 200-tinjak navijača, a njih 40-ak je privedeno.

U 22. kolu Bundeslige vodeći Bayern je "razvalio" davljenika HSV s 8-0, a Robert Lewandowski postigao je hat-trick (24-PEN, 42, 54). Dva pogotka dodao je Kingsley Coman (65, 69), a po jedan Arturo Vidal (17), David Alaba (56) i Arjen Robben (87).

Drugoplasirani Leipzig drži korak sa Bayernom, kod kuće je dobio Köln s 3-1.