Baš šteta...

Kakav peh: Tek što je počeo redovito braniti u novom klubu, Kalinić se ozlijedio

Hrvatski reprezentativac napustio je teren u 37. minuti, a do tog trenutka

U dvoboju 24. kola Francuske lige Marseille je na svom Velodromeu pobijedio Toulouse s 1:0, a na ovoj utakmici ozlijedio se hrvatski reprezentativni vratar Lovre Kalinić.

Kalinić je napustio teren u 37. minuti, a u 51. minuti je Dimitri Payet donio pobjedu Marseilleu, za koji je cijelu utakmicu odigrao Duje Ćaleta-Car.

U zimskom prijelaznom roku Kalinić je došao u Toulouse na posudbu iz Aston Ville, u potrazi za minutažom jer prethodnih godinu dana u Engleskoj je uglavnom boravio između klupe i tribina.

U Toulouseu je počeo hvatati formu, branio je na tri kola zaredom, ali sad se nažalost ozlijedio i morao je izaći iz igre.

S ovim porazom Toulouse je ostao na mizernih 13 bodova i sve je dalje od sačuvanja prvoligaškog statusa...