Urnebesno

Torcida izvjesila 11 spolovila i poslala snažnu poruku igračima: ''Boli vas…''

Nogometaši splitskog Hajduka pred domaćom publikom svladali su Goricu 2:1 u 35. kolo SuperSport HNL-a i oprostili se od Poljuda za ovu sezonu.

Torcida (Foto: Ante Cizmic/Cropix)

Nakon preokreta su nogometaši Hajduka na svom Poljudu svladali Goricu 2:1 (1:1) u prvom nedjeljnom susretu pretposljednjeg 35. kola HNL-a.

Poveli su Velikogoričani golom Gabriela Rukavine u 23. minuti. Sedam minuta kasnije Hajduk je izjednačio, a strijelac je bio Aleksandar Trajkovski. Hajduk je do preokreta došao u 64. minuti, a gol za 2:1 Splićana dao je Rokas Pukštas.

Navijači dočekali Dinamo u Dubravi Dinamo objavom razveselio navijače uoči proslave naslova na Maksimiru divider

Na kraju utakmice igrači Hajduka otišli su pozdraviti najvjernije navijače na sjeveru, prvotno su naišli na pozdrave, ali potom je uslijedila brutalna poruka:

"Boli vas kako je nama", pisalo je na transparentu uz 11 spolovila.

Igrači su se okrenuli i otišli prema svlačionicama.