zbog ovog crveni?

Dva Hrvata isključena na kraju utakmice, ono splitskog vratara stvarno je bizarno

Tomislav Glumac i Andrija Vuković isključeni su u samo nekoliko minuta razmaka.

Andrija Vuković glumi grč

Bivši igrači RNK-a Split Andrija Vuković i Tomislav Glumac već nekoliko godina igraju u turskom drugoligašu Balikesirsporu. U 27. kolu remizirali su s Giresunsporom 1:1, a utakmicu su obilježili upravo hrvatski nogometaši.

Prvo je Glumac isključen jer je kao posljednji igrač srušio gostujućeg igrača tri minute prije isteka 90. minute, a nakon toga su primili pogodak. U petoj minuti sudačke nadoknade Balikesirspor je uspio izjednačiti, ali je ostao s devetoricom jer je isključen i vratar Vuković.

On je stigao u kazneni prostor kako bi pomogao u posljednjoj akciji, ali je nakon pogotka odlučio pokazati suparniku što misli o njegovu zadržavanju vremena. Bacio se na pod i glumio da ga je uhvatio grč. Zbog toga je pomalo iznenađujuće dobio izravni crveni karton.

Kako je to sve izgledalo pogledajte ovdje.

Icardi se vratio u velikom stilu, ali navijači ga tjeraju iz kluba: Oglasila se i Wanda Nara Mauro Icardi i Wanda Nara (Foto: AFP) Icardi i Wanda (Foto: AFP) Wanda Icardi (Instagram) +2 Wanda Icardi (Foto: Facebook)