Jednostavno je!

Tko želi dres Hajduka? Morate pogoditi jedan detalj u susretu protiv Gorice

Uoči utakmice Hajduka i Gorice na Poljudu gol.hr organizira novi giveaway.

Hajdukov dres (Foto: Tom Dubravec/Cropix)

Ove nedjelje Hajduk će ugostiti Goricu na Poljudu, a netko od vas može osvojiti prvi dres Hajduka.

Dres će dobiti onaj koji točno prognozira minutu prvog gola u posljednjoj ovosezonskoj utakmici na Poljudu između Hajduka i Gorice, a koja će se odigrati u nedjelju 19.5. od 17:00.

Pravila GIVEAWAYA su sljedeća:

1. U komentaru napišite točnu prognozu.
  2. Pratite profil @golhr
  3. GIVEAWAY traje do prvog zvižduka utakmice HAJDUK-GORICA, a kraj GIVEAWAYJA će biti naznačen komentarom.
  4. Profili s više od jednog komentara će biti diskvalificirani.
  5. Profili čiji komentari su naknadno uređivani će biti diskvalificirani.
  6. Pobjednik GIVEAWAYJA je profil koji prvi objavi točnu prognozu u komentaru ove objave, a u slučaju da nema golova - nemamo ni pobjednika.
  7. Pobjednik će biti proglašen u storyju na profilu @gol.hr maksimalno 90 minuta nakon posljednjeg zvižduka.
  8. Pobjedniku dres može biti dostavljen isključivo na adresu na prostoru Republike Hrvatske.
  9. Pobjednik osvaja domaći dres HAJDUKA (veličina L).

Primjer ispravnog komentara: '45+1.'

Sretno svima koji sudjeluju u GIVEAWAYJU.

Ovo je sedmi od osam GIVEAWAYJA koje ćemo imati na Instagram profilu gol.hr do kraja sezone 23./24., a još ćemo podijeliti dres Rijeke neposredno prije druge utakmice finala HNKupa.