Šok na Olimpicu

Vlašić asistirao, Jurićev Torino ispao iz Kupa: Veliko iznenađenje u drugoj utakmici!

Fiorentina i Cremonese igrat će u polufinalu Kupa Italije.

Nikola Vlašić (Foto: Afp)

Nogometaši Fiorentine izborili su polufinale Talijanskog kupa pobjedom u Firenci nad Torinom 2:1, a hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić bio je asistent kod jedinog gola gostiju.

Fiorentina je povela golom Srbina Luke Jovića u 65. minuti, a 90. minuti Francuz Ikone je potvrdio prolazak. U 93. je Vlašić asistirao za Bjelokoščanina Karamoha za konačnih 2:1.

Vlašić je odigrao cijelu utakmicu momčad Ivana Jurića, a Josip Brekalo, novo pojačanje Fiorentine, utakmicu je odgledao s klupe gostiju.

Fiorentina u polufinalu čeka Cremonese, koji je s 2:1 slavio na Olimpicu protiv Rome. Mali klub iz lombardske Cremone iznenadio je momčad Josea Mourinha i slavio golovima Nigerijca Dessersa (28pen) i autogolom Turčina Celika (47).U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Belotti je smanjio na 1:2, ali vremena za još jedan gol Rome nije bilo.

U utorak je Inter u Milanu svladao Atalantu s 1:0, a u četvrtak igraju Juventus i Lazio.