Kapetan dobio crveni

Šibenik preko 50 minuta imao igrača više i nije uspio pobijediti Istru 1961 na Šubićevcu

Prva utakmica osmog kola SuperSport HNL-a odigrana je na Šubićevcu.

Šibenik - Istra 1961 (Foto: Nikša Stipaničev/Cropix)

U prvoj utakmici osmog kola SuperSport HNL-a Šibenik i Istra 1961 su na Šubićevcu odigrali 0:0.

Bio je to dvoboj dviju iznimno neefikasnih momčadi koji je poprilično očekivano i okončan bez pogodaka.

Nastavljena je tako tradicija susreta Šibenika i Istre 1961 bez golova na šibenskom stadionu jer su i prethodna njihova dva dvoboja igrana u sezoni 2022./23. na Šubićevcu okončana rezultatom 0:0.

Gosti su bili nešto aktivnija momčad u početnom dijelu utakmice, ali nakon što je zbog dva žuta kartona u 38. minuti isključen kapetan Slavko Blagojević njihove su ambicije splasnule.

S druge strane, iako su više od 50 minuta imali igrača više na terenu domaći su uspjeli stvoriti tek jednu izglednu priliku, no udarac Majića u 65. minuti blokirao je Koski.

Peti Šibenik sada ima 11 bodova, tri više od šeste Istre 1961.

Na vrhu su Rijeka i Hajduk sa po 17 bodova uoči njihova međusobnog dvoboja na Rujevici u nedjelju, dok je treći Dinamo sa 13 bodova.

Tablice omogućuje Sofascore

Argentinci Hrvatska se oprostila od Svjetskog prvenstva u osmini finala, Argentina je bila bolja divider

Joao Palhinha (desno) Igrač njemačkog giganta napustio trudnu suprugu? Prije samo par mjeseci napravio je transfer karijere divider

Ivan Erslan UFC u Parizu: Ivan Erslan u prijenosu, Hrvatska opet ima borca među MMA elitom divider