Marin Jakoliš igra sezonu životu. U dresu Šibenika je skupio deset golova i pet asistencija ove sezone u HNL-u.
Tri vijesti o kojima se priča
Jakoliš je na posudbi iz Hajduka i treći je strijelac lige iza Livaje i Drmića, a po asistencijama je drugi na ljestvici iza Bokčaja i Murića koji imaju po šest.
Jakoliš je trenutno u izolaciji zbog koronavirusa, a kako je istekao rok Šibenika za otkup njegovog ugovora (31 prosinca), sada se sve pita Hajduk koji će odlučiti želi li Jakoliša u momčadi u nastavku sezone.
Navodno Jakoliš želi ponovno igrati u bijelom dresu i nije mogao doći na prozivku zbog zaraze, a Šibenik je otkrio da ima sredstva za njegov otkup pa je poslao priopćenje. Šibenčani ne žele izgubiti najboljeg strijelca.
Za Hrvatsku će na Euru igrati rođaci iz Ljubuškog: Jedan je viši od rukometnog gola
''Nastavno na pitanje od velikog interesa šibenske sportske javnosti, odnosno status Marina Jakoliša, igrača HNK Hajduk Split na posudbi u HNK Šibenik, ovim putem ističemo kako je novi suvlasnik i investitor g. Marino Jurić osigurao i pripremio sredstva za otkup igrača.
Bez obzira na želju HNK Šibenik i osigurana sredstva za otkup, u ovom trenutku nije postignut dogovor s Marinom Jakolišem. HNK Šibenik, bez obzira na istek roka do 31.12.2021. za otkup igrača iz Ugovora o njegovoj posudbi, nastavlja intenzivne pregovore, kako s Marinom Jakolišem i njegovim agentom, tako i s HNK Hajduk Split.
Objavljena bombastična informacija o budućnosti Mbappea i Haalanda: "Zavladat će tišina, a onda…"
Marin Jakoliš službeno je pozvan na prozivku igrača 5. siječnja u 11 sati, te očekujemo da će se igrač odazvati ukoliko zbog zdravstvenih razloga ne bude spriječen, a ovim mu putem želimo brz oporavak.
HNK Šibenik će sukladno obećanju novog suvlasnika i investitora, pravovremeno i transparentno obavještavati javnost putem medija, kako o situaciji s Marinom Jakolišem, tako i o svim drugim pitanjima vezanim za klub.
S poštovanjem,
Stipe Grubišić, odvjetnik i zastupnik g. Marina Jurića'', objavio je Šibenik na službenoj stranici.