Još bez pobjede

Veliko razočaranje za Štimčevu Indiju: Golom pred kraj utakmice se spasili blamaže

Indijska nogometna reprezentacija, koju vodi hrvatski stručnjak Igor Štimac, odigrala je jako loših 1:1 kod kuće protiv Bangladeša.

Indija - Bangladeš (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Štimčeva Indija odigrala je neodlučeno (1:1) protiv Bangladeša u 3. kolu skupine E azijskih kvalifikacija za plasman na SP-u Kataru 2022. godine.

Indija je uoči ove utakmice bila veliki favorit, a na kraju se Štimčeva momčad spašavala poraza. Bangladeš je poveo golom Saada Uddina u 41. minuti i vodio sve do dvije minute prije kraja, da bi Indija stigla do izjednačenja u 88. minuti pogotkom Adila Khana nakon ubačaja iz kornera.

Unatoč tome što se Indija na kraju spasila, ovaj rezultat je veliko razočaranje, jer su nakon remija protiv Katara (0:0) u prošlom kolu ambicije reprezentacije porasle. Međutim, sve je brzo prosuto u utakmici gdje je Indija računala na tri boda.

Ovim bodom Indija je ostala predzadnja na ljestvici s tek dva boda, dok je Bangladešu ovo bio premijerni osvojeni bod.