raspucani bavarci

Stao Kramarićev golgeterski niz, visoka pobjeda Bayerna: Golčine Kimmicha i Alabe

Bayern nije imao problema na gostovanju kod bundesligaškog fenjeraša.

Bayern Nike Kovača upisao je treću uzastopnu prvenstvenu pobjedu. Na gostovanju kod Hannovera bili su uvjerljivi s 4:0.

Bavarci su poveli veću u drugoj minuti lijepim volejom Joshue Kimmicha. Vrlo lijepo zabio je i David Alaba za 2:0 u 29. minuti: austrijski reprezentativac topovskim je udarcem s 18 metara pogodio pod gredu.

U drugom poluvremenu posao su završili Serge Gnabry u 53. i Robert Lewandowski u 62. minuti. Bavarci su trenutno treći sa šest bodova manje i utakmicom više od vodeće Borussije Dortmund.

Andrej Kramarić nije uspio zabiti pogodak jubilarnu 10. utakmicu zaredom: njegov Hoffenheim odigrao je 0:0 protiv Borussije Mönchengladbach. Hrvatski reprezentativac zatresao je mrežu u 27. minuti, ali gol je poništen zbog zaleđa. Kramarić je napustio igru u 63. minuti.