Krivac za gol

Standard "okrenuo" Gent, Lovre Kalinić "tragičar"

Nakon što je Gent otišao na odmor s vodstvom od 1-0, u 53. minuti Standard je poravnao nakon što je jedan ne odviše opasan udarac prošao ispod ruke hrvatskog vratara.

U posljednjem susretu 6. kola Lige za prvaka belgijskog nogometnog prvenstva Gent je izgubio na svom terenu od Standarda sa 1-3 (1-0), a jedan od "tragičara" u domaćem sastavu bio je hrvatski reprezentativni vratar Lovre Kalinić koji je bio izravni krivac za prvi pogodak gostiju.

Nakon što je Gent otišao na odmor s vodstvom od 1-0, u 53. minuti gosti su poravnali nakon što je jedan ne odviše opasan udarac prošao ispod ruke hrvatskog vratara. Do kraja dvoboja su gosti iz Liegea u potpunosti preokrenuli rezultat.

Franko Andrijašević ušao je u igru za Gent u 73. minuti, dok je Duje Čop ostao na klupi Standarda.

Standard je sada treći sa 35 bodova, tri više od četvrtog Genta. Na vrhu je Club Brugge sa 42 boda, dok drugi Anderlecht ima 37.