U londonskom su ogledu 19. kola Premiershipa na Craven Cottageu bez golova utakmicu odigrali domaći Fulham i Tottenham...

Vedran Ćorluka odigrao je cijelu utakmicu za goste, dok je Luka Modrić u 71. minuti zamijenio Niku Kranjčara, inače najaktivnijeg igrača dotad u gostujućim redovima.
U prilično izjednačenoj igri obje su momčadi imale svojih prilika. Neodlučen ishod možda je i najpravedniji.

Neodlučenim su ishodom, također 0-0, gostovanje kod Birmingham Cityja okončali i nogometaši Chelseaja, koji su tako remizirali i četvrti put u posljednjih pet utakmica (4 u Premiershipu, 1 u Ligi prvaka). Igrači Carla Ancelottija jesu dominirali (30 udaraca u okvir gola naspram 14 domaćih, 63 posto lopte u posjedu), golman domaćih Joe Hart obranio je fantastično nekoliko udaraca, no i domaći su mogli uzeti tri boda s obzirom da je u 31. minuti poništen pogodak Ekvadorca Cristiana Beniteza. Linijski je sudac signalizirao vrlo dvojbeno zaleđe.

U 41. minuti najbliže su golu bili gosti. Njihov brazilski stoper Alex uzdrmao je gredu topovskim udarcem. Zbog drugoga je žutog kartona Florent Malouda, Francuz u redovima Chelseaja, isključen u 89. minuti.

Do prve su pobjede u pet posljednjih dvoboja došli nogometaši West Hama. Na Upton parku u Londonu pobijedili su 'fenjeraša' Portsmouth 2-0 golovima Alessandra Diamantija iz penala i Radoslava Kovača. Gostima je to bio 13. ovosezonski poraz.