Peh za domaćine

Spektakularna utakmica u Serie A: Inter u 95. minuti zabio za pobjedu 4:3!

Fiorentina i Inter odigrali su utakmicu koja je bila izuzetno napeta.

Nevjerojatna je bila posljednja subotnja utakmica 11. kola talijanske Serie A, a Inter je u gostima, pogotkom u 95. minuti, pobijedio Fiorentinu sa 4:3.

Inter je vodio 2:0 i 3:2, no svaki put se domaći sastav vraćao. Barella i Lautaro Martinez u 2. i 15. minuti su zabijali za brzo vodstvo gosta iz Milana od 2:0. No, potom su uzvratili Arthur Cabral iz jedanaesterca u 33. i Ikone u 60. za 2:2.

Argentinac Martinez je zabio novi pogodak u 73. minuti za 3:2 Intera te je taj rezultat bio aktivan sve do 90. kada je odlično, iz okreta volej udarcem, na 3:3 izjednačio Jović. Međutim, kraj se dogodio u 95. minuti, a domaći igrač Venuti je želeći izbaciti loptu pogodio Mkhitarjana, a lopta je na žalost domaćih navijača završila u mreži za pobjedu Intera od 4:3.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović još uvijek zbog ozljede ne konkurira za momčad Intera koji je napravio mali skok do sedmog mjesta ljestvice. Fiorentina je 13.

U nedjelju su na rasporedu utakmice Udinese - Torino, Bologna - Lecce, Atalanta - Lazio i Roma - Napoli, dok se u ponedjeljak za prvoligaške bodove bore Cremonese - Sampdoria i Sassuolo - Verona.

Serie A, 11. kolo:

Fiorentina - Inter 3:4 (Arthur Cabral 33-11m, Ikone 60, Jović 90 / Barella 2, Martinez 15, 73, Hitarjan 90+5)

Milan - Monza 4:1 (Diaz 16, 41, Origi 65, Rafael Leao 84 / Ranocchia 70)

Salernitana - Spezia 1:0 (Mazzocchi 48)