Nije oduševljen igrom

Sopić o pobjedi Hajduka u derbiju: "Ovakvu utakmicu mogu dobiti samo jednom od deset puta"

Željko Sopić kratko se osvrnuo na derbi u kojem je Hajduk svladao Dinamo (0:1) na Maksimiru.

Slavlje hajdukovaca na Maksimiru (Foto: Damir Krajač/Cropix)

Ne prestaju stizati reakcije na pobjedu Hajduka protiv Dinama (0:1) u najvećem hrvatskom derbiju na Maksimiru.

Bijeli su slavili pogotkom Marka Livaje i preskočili najvećeg rivala na ljestvici, imali su Plavi svoje šanse za izjednačenje, no iste nisu iskoristili. Na derbi se kratko osvrnuo i bivši trener Rijeke Željko Sopić:

"Mislim da nije bila neka vanserijska kvaiteta utakmice. Naši derbiji općenito u zadnje vrijeme nisu na nekoj razini, a Hajduk je bio sretniji i pobijedio. Što se tiče igre, očekivao sam da će Dinamo pritiskati od prve minute.

Zbog čega se to nije dogodilo, ne ulazim u problematiku. Ovakvu utakmicu u kojoj je Hajduk slavio na Maksimiru može realno dobiti jednom u deset puta. To ne govorim kao navijač Dinama, nego kao realni akter.

Po svemu prikazano, Dinamo je barem morao izjednačiti ili čak pobijediti. S druge strane, ponovno se pokazala individualna kvaliteta Livaje koji takve utakmice gdje se Hajduk nalazi u podređenom položaju rješava iz jedne šanse i o njegovoj kvaliteti ne treba pričati. Mislim da Livaja nosi ovaj Hajduk, odnosno nosi ga zadnje tri godine", rekao je za Sport Klub.

Bilogora - Hajduk Hajduk apsolvirao gostovanje u Grubišnom Polju, Splićani idu u daljnju fazu Kupa divider

Navijači na utakmici Bilogora - Hajduk Nezapamćen interes za Hajdukom: Pogledajte ''VIP'' mjesta u Grubišnom Polju divider

Hrvatska futsal reprezentacija Hrvatska hrabro igrala 15-ak minuta protiv Brazila, ali nije se uspjela oporaviti poslije dvojbenog crvenog Kuraje divider

Prati nas na Instagramu!
Smjena na Maksimiru! ⚽️

Tko će biti novi trener Dinama?✅️
Kakva bi to igra sudbine bila da Željko Sopić naslijedi Sergeja Jakirovića u Dinamu 👀

📸Ronald Goršić/CROPIX
Možda je to bila tema razgovora između Jakira i Kompanyja nakon utakmice? Nikad nećemo saznati... ⚽