bilo je veselo

VIDEO Pogledajte ludnicu u svlačionici Dinama nakon prolaza u Ligu prvaka

Dinamo slavi svoj osmi ulazak u Ligu prvaka u svojoj povijesti.

Igrači Dinama slave ukazak u Ligu prvaka (Foto: Facebook/Screenshot)

Nogometaši Dinama izborili su prolaz u grupnu fazu Lige prvaka nakon što u uzvratnoj utakmici doigravanja u produžetku svladali u Zagrebu Bodo/Glimt s 4:1 (2:1) i time nadoknadili poraz od 0-1 iz prve utakmice u Norveškoj.

Gol vrijedan Lige prvaka zabio je Josip Drmić u 117. minuti, a u 120. minuti pobjedu je zapečatio Petar Bočkaj.U regularnom dijelu pogotke su za Dinamo dali Mislav Oršić (4) i Bruno Petković (35), dok je za Bodo/Glimt zabio Albert Gronbaek (70).

gol expired Talijani otkrili Dinamov transfer godine: Marko Pjaca vraća se na Maksimir? divider

Nakon utakmice igrači Dinama su slavili s navijačima, a slavlje se preselilo i u svlačionicu ispod južne tribine.

Igrači Dinama i stručni stožer zajedno su pjevali Dinamove pjesme i proslavili Dinamov osmi ulazak u Ligu prvaka.

Kakvu skupinu želite Dinamu na ždrijebu Lige prvaka?