SLABA UTAKMICA

Slaven i Gorica uzeli po bod u najsiromašnijoj ovosezonskoj ligaškoj utakmici

Bez pogodaka završio je susret Slaven Belupa i Gorice, kojim je otvoreno 15. kolo prvenstva.

Benedik Mioč i Jurica Pršir (Foto: Zeljko Hajdinjak / CROPIX)

Nogometaši Slavena Belupa i Gorice u prvoj su utakmici 15. kola HNL-a igrali 0:0.

Bila je to iznimno loša nogometna predstava dva neraspoložena suparnika o čemu govori i podatak kako su tijekom svih 90 minuta viđena tek dva udarca u okvir gola, po jedan s obje strane.

Najzanimljiviji trenutak dogodio se u 43. minuti kada je vratar Gorice Banić umalo u vlastitu mrežu spustio jedan neopasan ubačaj Šakote, no na njegovu sreću lopta je pala na gredu.

Četvrta Gorica sada ima 23 boda, kao i treći Dinamo koji je odigrao dvije utakmice manje, dok je Slaven osmi sa 14 bodova.

Na vrhu je Hajduk sa 30 bodova, tri manje uz utakmicu manje ima druga Rijeka.