Dobar start

Bilić nakon derbija i dalje bez poraza u Championshipu

West Bromwich Albion, kojeg vodi hrvatski nogometni stručnjak Slaven Bilić i dalje je bez poraza u Championshipu.

U derbiju sedmog kola engleskog Championshipa WBA je na gostovanju kod Fulhama odigrao 1-1 i dalje je bez poraza.

Domaćin je poveo u 49. minuti golom Anthonyja Knockaerta, a izjednačio je Semi Ajayi u 80. minuti.

Za WBA je od 60. minute igrao hrvatski veznjak Filip Krovinović.

Luton Town na čijim vratima je branio Simon Sluga, poražen je na gostovanju kod Queens Park Rangers sa 2-3.

Domaćin je već nakon 28 minuta vodio 3-0 golovima Eberechija Eze (3) i Nahkija Wellsa (20, 28). Luton je smanjio u 36. minuti preko Harrya Cornicka, a gosti su se vratili u život u 48. minuti kada je Jamie Colins smanjio na 2-3. Do kraja utakmice Luton je ''lovio'' remi, ali nije uspio.

Birmingham je na gostovanju pobijedio Charlton s 1-0, a pogodak odluke zabio je Jude Bellingham. Bivši član zagrebačkog Dinama Ivan Šunjić odigrao je cijeli susret za pobjednički sastav.

Na ljestvici vodi Swansea City sa 16 bodova, WBA je šesti s 13 bodova, Birmingham je osmi s 13 bodova, dok je Luton na 16. poziciji sa sedam bodova.