Barišić odigrao cijeli susret

Vratar priredio senzaciju u kupu: Asistirao za gol u posljednjem napadu i izbacio Rangers

U četvrtfinalu škotskog Kupa St. Johnstone je bio uspješniji od Rangersa.

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić odigrao je svih 120 minuta za Rangers te je bio uspješan izvođač 11-erca u raspucavanju, ali je njegov sastav izgubio na svom Ibroxu u četvrtfinalu Škotskog kupa od Saint Johnstonea.

Nakon 90 minuta rezultt je bio 0:0, pa se otišlo u produžetak u kojemu je Tavernier u 116. minuti doveo Rangers u vodstvo te se činilo kako će se novi škotski prvak izboriti prolazak u polufinale.

Gostujući vratar bio je junak susreta

No, u sudačkoj nadoknadi Saint Johnstone je izborio udarac iz kuta, pred vrata Rangersa je stigao i vratar Clark koji je bio i najviši u skoku, a njegov pokušaj glavom u mrežu domaćih je skrenuo Kane te tako izborio izvođenje 11-eraca.

gol expired Hajduk u derbiju bio potpuno nemoćan, a Tramezzani ispalio: "Vidio sam neke pozitivne stvari" divider

U raspucavanju je Clark postao apsolutni junak obranivši udarce Taverniera i Roofea dok su svi igrači Saint Johnstonea bili uspješni pa je gost sa 4:2 izborio polufinale.

Ranije su polufinale Škotskog kupa izborili Hibernian i Dundee United, dok će u ponedjeljak igrati Kilmarnock - Saint Mirren.