pogledajte gol

Sjajne vijesti za Dalića: Juranović se poslije četiri utakmice pauze vratio prvim golom za Celtic u prvenstvu

Hrvatskom reprezentativcu ovo je bio prvi prvenstveni gol u novom klubu.

Hrvatski reprezentativac Josip Juranović pauzirao je mjesec dana zbog ozljede mišića i zbog nje propustio listopadsko okupljanje Vatrenih, ali za studeni će nadamo se biti spreman.

Poslije četiri propuštene utakmice vratio se od prve minute za Celtic protiv St. Jonhstonea u 10. kolu škotskog Premiershipa i odmah zabio za pobjedu 2:0.

Domaćin je poveo u 34. minuti preko Giakoumakisa, a Juranović je u 79. minuti udvostručio prednost zabivši za pokazat će se konačan rezultat. Furuhashi je srušen u kaznenom prostoru, a Juranović je bio siguran izvođač za 2:0.

Njegov Celtic ove je godine nešto lošije startao i trenutačno drži tek 4. poziciju poslije 10 odigranih kola.