genijalno

VIDEO Kakav potez Modrića: Vanjskom gurnuo protivniku kroz noge i skoro zakuhao gol

Luka Modrić je majstorskim potezom uništio Alberta Morena,

Luka Modrić (Foto: Afp)

Nogometaši Real Madrida doživjeli su poraz u 16. kolu Španjolske lige kod Villareala (2:1).

Nakon uvodnog dijela bez pogodaka, za Villareal je mrežu zatresao Yeremy Pino u 47. minuti na asistenciju Gerarda Morena. Trinaest minuta Real je izjednačio iz jedanaesterca, a siguran realizator bio je Karim Benzema. Pobjedu Žutoj podmornici, također s bijele točke, donio je u 63. minuti Gerard Moreno.

Mislav Oršić Pitali trenera kad će Oršić debitirati u Engleskoj: "Ne smijemo ga baciti u vatru da izgori" divider

Luka Modrić je igrao do 70. minute utakmice, a iako je Real izgubio, njegov potez je u fokusu u španjolskoj javnosti.

Modrić je majstorskim potezom uništio Alberta Morena, iskusnog Španjolca. Hrvatski kapetan je vanjskom poslao loptu kroz noge Morenu i skoro zakuhao gol.