nijemac u teškoj krizi

Simon Sluga obranio penal Werneru, ali Chelsea je ipak prošao

Hrvatski vratar primio je tri gola, ali i stvorio lijepu uspomenu,

Nogometaši Chelseaja izborili su plasman u osminu finala engleskog FA kupa nakon što su na Stamford Bridgeu pobijedili Luton Towna s 3:1.

Bluesi su do pobjede protiv drugoligaša stigli na krilima Tammyja Abrahama koji je zabio tri gola (11, 17, 74), dok je gol za goste zabio Jordan Clarke (30).

Zanimljivo, Abraham je postao prvi igrač Chelsea kojii je upisao "hat-trick" u FA kupu nakon 2007. kada je to uspjelo njegovom sadašnjem treneru Franku Lampardu.

Pobjeda londonskog sastava je mogla biti i izraženija, no Simon Sluga je u 86. minuti obranio jedanaesterac Timu Werneru. Njemački napadač je poslao loptu u desnu stranu gola, ali je Sluga sjajno reagirao.

Za Chelsea, koji će u osmini finala igrati protiv drugoligaša Barnsleyja, je od 84. minute igrao Mateo Kovačić.

gol expired Ibrahimović radikalno promijenio imidž: Šokirao je fanove svojim novim izdanjem divider