Obranio penal

Sevilla izvukla remi kod Villarreala, Granadu spasio vratar

Leganes i Granada odigrali su utakmicu bez pogodaka u 31. kolu španjolskog prvenstva...

Nogometaši Leganesa i Granade odigrali su utakmicu bez pogodaka u 31. kolu španjolskog prvenstva pa je svaka momčad bogatija za jedan bod.

Za to najveće zasluge ima portugalski vratar gostiju Rui Silva koji je u 65. minuti obranio kazneni udarac Guerrera.

Leganes je sa 25 bodova ostao na predzadnjem mjestu, a Granada je sa 43 boda privremeno zasjela na devetu poziciju.

U prvoj utakmici 31. kola Villarreal je ugostio Sevillu, a završilo je neodlučenim ishodom 2-2 (2-1).

Već u 18. minuti Alcacer je doveo domaću momčad u vodstvo. U 39. minuti je izjednačio Escudero, a u četvrtoj minuti sučevog dodatka u prvom dijelu novo vodstvo Villarrealu donio je Torres. Konačnih 2-2 postavio je El Haddadi u 63. minuti.

Zahvaljujući osvojenom bodu Sevilla je sa 53 boda privremeno došla na 3. mjesto, iza vodećeg dvojca Real Madrida i Barcelone koji imaju po 65 bodova. Villarreal je sa 48 bodova ostao na šestom mjestu.

U utorak su na rasporedu tri utakmice 31. kola, a sastaju se: Levante - Atletico Madrid, Valladolid - Getafe (19.30 sati) i Barcelona - Athletic Bilbao (22.00).