Nevjerojatna utakmica

Tudor izveo čudo u Italiji: Nakon samo pola sata gubili su 3:0, a onda je uslijedio ludi preokret Verone

Verona je ovom pobjedom zauzela deveto mjesto u talijanskoj Serie A.

Nogometaši Verone osvojila su velika tri boda na gostovanju kod Venezije u susretu 16. kola talijanske Serie A.

Iako su na poluvremenu gubili čak 3:0, momčad Igora Tudora sve je nadoknadila u drugom poluvremenu i pobijedila sa 4:3.

Utakmica je krenula jako loše za Tudorovu momčad, nakon samo pola sata igre već je bilo 3:0 za Veneziju. Za samo 17 minuta zabili su Ceccaroni, Crnigoj i Henry.

Činilo se da će Verona teško izbjeći poraz, ali drugo poluvrijeme nisu mogli bolje otvoriti. Odmah je pao autogol Henryja, a deset minuta kasnije Venezija je ponovno pucala sama sebi u noge.

Ceccaroni je dobio crveni karton, a onda je krenuo potpuni preokret Verone. Prvo je Caprari bio precizan s bijele točke za 3:2, a onda je sin Diega Simonea, Giovanni zabio pogodak za 3:3.

Simeone je drugim pogotkom na susretu postavio konačnih 4:3 i donio velika tri boda svojoj momčadi.

Hrvati u Veroni (Boško Šutalo i Ivor Pandur) su ovaj veliki preokret gledali s klupe za pričuve.