Serija ide dalje

Tudor radi sjajan posao: Verona zabila za pobjedu u 91. minuti, pušu za vrat Juventusu, Laziju i Romi!

U 13. kolu Serie A Verona je ugostila i pobijedila Empoli s 2:1.

U 13. kolu Serie A novu pobjedu je upisala Verona. Momčad koju vodi Igor Tudor s 2:1 je pobijedila Empoli i time nastavila svoju seriju bez poraza.

Antonin Barak je u 50. minuti doveo Veronu u vodstvo, Simone Romagnoli je u 67. izjednačio, da bi u prvoj minuti sudačke nadoknade Barak asistirao Adrienu Tamezeu za pobjednički pogodak.

Posljednji put Verona je poražena 16. listopada na gostovanju kod Milana, a poslije te utakmice bilježe fenomenalne rezultate - srušili su Lazio i Juventus te uzeli bod na gostovanju kod lidera Napolija (bio je tu i gostujući remi s Udineseom).

Taj izgubljeni dvoboj protiv Milana ujedno je i jedini Veronin poraz otkako je na klupu sjeo Igor Tudor. Sezonu su otvorili s tri poraza u prva tri kola, nakon čega je smijenjen bivši trener i angažiran Tudor koji je osvojio respektabilan broj bodova.

O tome koliko dobar posao Tudor radi, najbolje svjedoči podatak da se Verona pod njegovim vodstvom nalazi unutar tri boda s Romom, Lazijom, Fiorentinom i Juventusom.